Ostatnio na naszym forum

 • Pytanie techniczne o Heroes III
  Autor: Erui, napisano 8 lutego 2024 Przejdź
 • HotA 1.7.0 na Win11 - problem z instalacją
  Autor: ToWeRH3, napisano 1 lutego 2024 Przejdź
 • Zamek z Heroes 3 :)
  Autor: Saruman, napisano 27 stycznia 2024 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Shadows of the Forest
  Autor: LC, dodano 8 lutego 2024 Zobacz
 • Bezkrólewie Raemunon
  Autor: Natalie1993, dodano 8 stycznia 2024 Zobacz
 • Wieża jaskółki
  Autor: Cirilla1996, dodano 25 lipca 2023 Zobacz

Golden Goose II - Wielki Finał

, autor: Kammer

Po dwóch miesiącach ostrej rywalizacji z ponad 150 uczestników pozostało jedynie dwóch: Easy oraz Kyraha. Już wkrótce, bowiem 17 grudnia 2023 o 12:45 finalnie skrzyżują oni strzelby w formacie B05. Przy mikrofonie zasiądą między innymi: Zuuzel, Ponczuszek oraz kesZu.

Najwyższy poziom, zarówno starcia jak i komentarza, zapewniony!


To nie wszystko, Zuuzel zaplanował również - uwaga, uwaga - sześć konkursów dla widzów, w których będzie można wygrać między innymi:
❄️ Słuchawki SteelSeries Arctis Nova 3;
🖥️ Gry od GOG-a;
📰 dwa egzemplarze specjalnego wydania CD-Action o Heroes 3 (polecam!).

Mało? Podobnie jak na finał Pucharu Polski, Zuuzel załatwił unikatowe screenshoty prosto od HotA Crew zawierające masę nowinek o nadchodzącej wielkimi krokami wersji 1.7.0.
Zostaną one przedstawione podczas transmisji WRAZ ze szczegółowym omówieniem niektórych mechanik!


Dzięki uprzejmości Zuuzel, mamy możliwość zaprezentowania jednego z tych screenów! Widzimy na nim nową właściwość puszki pandory - od teraz może one wpływać na ilość ruchu dostępnego dla bohatera. I to nie tylko w postaci dodawania, ale również odejmowania, odnawiania oraz ustawiania na sztywno!
Z pewnością zostanie to ciepło przyjęte przez mapmakerów, nie mogę się doczekać tych TYRAnicznych zagadek wymagających bezbłędnej logistyki...

Nie możecie przegapić takiej okazji (...czy mówiłem, że prezentowany będzie również WYWIAD z Crew??), koniecznie więc odkliknijcie udział w wydarzeniu na kanale Discord
Szykujcie się też na nowe informacje o ekranie miasta, będziecie zaskoczeni.

Architectus
Zaplanowane omówienie szykowanych Fabrycznych mechanik i nowych informacji o ekranie miasta, z nadchodzącej aktualizacji, zachęca do uczestniczenia w seansie. Z perspektywy twórcy map stwierdzam, że interesującym pomysłem jest rozszerzenie opcji na zwiększanie bohaterom puli dostępnego ruchu (poza lokacjami, artefaktami i umiejętnością drugorzędną), ponieważ zapewnia to szerszy zakres taktyk z kolejnością działań przechodzących scenariusz graczy oraz ich wyborów strategii w turach. Pełen radości dziękuję za solidne zredagowanie nowiny i zamieszczenie jej w Jaskini.
Dagon
Urzekło mnie tło grafiki promująca ten turniej. Od razu wiadomo, że to "Złota gęś" :]
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.