Ostatnio na naszym forum

 • Pytanie techniczne o Heroes III
  Autor: Erui, napisano 8 lutego 2024 Przejdź
 • HotA 1.7.0 na Win11 - problem z instalacją
  Autor: ToWeRH3, napisano 1 lutego 2024 Przejdź
 • Zamek z Heroes 3 :)
  Autor: Saruman, napisano 27 stycznia 2024 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Shadows of the Forest
  Autor: LC, dodano 8 lutego 2024 Zobacz
 • Bezkrólewie Raemunon
  Autor: Natalie1993, dodano 8 stycznia 2024 Zobacz
 • Wieża jaskółki
  Autor: Cirilla1996, dodano 25 lipca 2023 Zobacz

2023-05

Liga Heroes sezon 7

, autor: Włodarz Hellburn

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na siódmą edycję Ligi Heroes]. Impreza stała się najdłużej kontynuowaną inicjatywą PvP w Heroes. O jej trwałości świadczy fakt, że zespół organizatorski zostaje stale poszerzany o nowych ludzi - idea stojąca za Ligą Heroes zdaje się wręcz nieśmiertelna.
W ramach Ligi występuje podział na dywizje, dzięki czemu każdy gra z przeciwnikami na swoim poziomie. Najniższa dywizja została zorganizowana w formie systemu szwajcarskiego i można do niej zawsze dołączyć.
Warto wspomnieć o rzeczy dość istotnej - Liga słucha graczy: co sezon odbywają się ankiety na część szablonów w danej dywizji.
Jak więc dołączyć? Nic prostszego: musicie się tylko zarejestrować się na stronie inicjatywy i kliknąć na ten gigantyczny przycisk ZAPISY].
Jeżeli jesteś nowym graczem - wypełnij koniecznie ankietę, dzięki temu zwiększysz swoje szanse na znalezienie się w dywizji odpowiadającej Twojemu poziomowi. Zapisy trwają do 4 czerwca 2023. Oficjalna strona inicjatywy Server Discord Ligi Heroes