Ostatnio na naszym forum

 • błąd 1992:10061
  Autor: smoketotem6, napisano 15 maja 2019 Przejdź
 • Pytania i problemy
  Autor: Filip3k21, napisano 28 kwietnia 2019 Przejdź
 • Heroes 3 HD wywala z gry
  Autor: Hellburn, napisano 28 kwietnia 2019 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Joined Lands(eng)
  Autor: Ingham, dodano 3 maja 2019 Zobacz
 • Around the Lake
  Autor: Furchtlos, dodano 3 maja 2019 Zobacz
 • Podzielony Świat v1.0 2x4
  Autor: Vitis, dodano 23 kwietnia 2019 Zobacz

Dziesiąte urodziny Heroes of Might and Magic 3

, autor: MiB

Tak, moi drodzy. Dziesięć lat temu, 4 marca 1999 roku, 3DO udostępniło polskim graczom trzecią odsłonę serii Heroes of Might and Magic (premiera światowa odbyła się 3 dni wcześniej)! Niewątpliwie jesteśmy świadkami fenomenu - niewiele jest gier, które po tylu latach nadal skupiają wokół siebie taką rzeszę graczy i są powodem tylu zażartych dyskusji!
I choć od tego czasu mieliśmy okazję grać w lepsze bądź gorsze kontynuacje sagi czy też konkurencyjne produkcje, to jednak wciąż wielu z nas powraca co jakiś czas do Erathii, by wraz z Katarzyną, Sandro, Crag Hackiem i pozostałymi bohateramii toczyć zacięte boje!

Niech żyje Heroes of Might and Magic III

News za Kwasową Grotą

Kainblade
Tak ta pamiętna data tej historycznej części niech pozostanie nam w pamięci na wieki:) Mimo iż nowe gry mają olśniewającą grafikę 3D z chęcią od czasu do wracam do wcześniejszych części Heroes czy Disciples;)
Haav Gyr
piękne czasy wtedy były, choć mi osobiście bardziej zapadła w pamięć chwila gdy pod koniec 98 wgrałem demo H3, były to też jedne z pierwszych chwil z własnym PC. A dziś? nawet nie patrze na gry i nowości:/ Nie ma na co.
Hiro
Ech... wtedy byłem mały, w kołysce leżałem, ale już parę latek później sagę poznawałem! - Nawet mi się zrymowało... ach, łezka się w oku kręci...
Avonu
\"Dziesięć lat temu, 4 marca 1999 roku, 3DO udostępniło [b]polskim graczom[/b] trzecią odsłonę serii Heroes of Might and Magic (premiera światowa odbyła się 3 dni wcześniej)!\"

Kłamca. :P

\"6 maja 1999
Polska wersja Heroes\'ów
Polska wersja HOMM3 jest już w sklepach od wtorku [5 maja].\"
Jak widać, polscy gracze grę dostali znacznie później (jesli chodzi o legalną wersję).
Fentrir
To były czasy, miały w sobie \"to coś\". Czekało się na ulubione tytuły z niecierpliwością i tak też było z Heroes III. Tak już dzisiaj nie ma, masówki, tylko grafika itp. Heroes III wciąż żyje i to dzięki temu że ma wspaniały klimat i wysoką grywalność. Moim zdaniem tak ponadczasowych gier już nie będzie. Wszystkiego najlepszego Heroes of Might and Magic III!
Dinah
Dzięki tej Grze znalazłam Osadę i Ognisko :)

Wiwat! Wiwat! Wiwat H3!
Dagon
PIJEMY :D:D:D

Pamiętam premierę Herosów 3 doskonale. Widziałem jak jakiś dzieciak(mniej więcej w tym samym wieku co ja) kupował z ojcem w empiku tą grę. Myślałem sobie wtedy że też chciałbym mieć komputer bo mógłbym grać w takie gry:D
Przypadek zrządził, że rodzice kupili mi go 3tygodnie później, a jedną z pierwszych gier jakie miałem było DEMO h3 :)
Migilet
Co za sentyment. 10 lat to naprawdę dużo, niespotkałem 2 tak grywalnej gry, która świetnie sie przeciwstawia niszczącemu czasu. ^^ Zostaje nam świętować, grać w hommIII. i wogóle zajebista gra ;p
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.