Ostatnio na naszym forum

 • Dowodzenie czy Szczęście
  Autor: Tabris, napisano 28 grudnia 2019 Przejdź
 • hd mod-Heroes 3 Completena GOGu
  Autor: cherubin1968, napisano 27 grudnia 2019 Przejdź
 • Patch 3.3 dla Złotej Edycji Heroes 3 i inne
  Autor: Mariez, napisano 25 grudnia 2019 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Port Ard Skellig
  Autor: ToWeRH3, dodano 12 stycznia 2020 Zobacz
 • Potyczka v1.0
  Autor: ToWeRH3, dodano 23 grudnia 2019 Zobacz
 • Skarb Ojca Wszechrzeczy
  Autor: Jacek Sch., dodano 7 grudnia 2019 Zobacz

A może tak... podsumujmy!

, autor: Mateusz

Wielkimi krokami zbliżają się finały Mistrzostw Polski w Heroes III! Już 13 i 14 lipca w Krakowskim Studio Nervarien rozegrają się najważniejsze mecze tego roku. Transmisja live z komentarzem ekspertów na kanale: NVIDIAGeForcePL.

Wkraczamy w gorący okres i nie mówimy tu o żarze lejącym się na nas z nieba, a o sytuacji w turnieju. Po 3 miesiącach rozgrywek dotarliśmy wreszcie do ćwierćfinałów, które prezentują się następująco:

https://i.imgur.com/mCeDjbr.png

Obstawa bardzo mocna, wszyscy najwięksi faworyci wciąż w grze! Kogo typujecie na tegorocznego Mistrza Polski? Myślicie, że ktoś da radę zdetronizować z tronu Dawidu91?

A dla tych, którzy lubią statystyki przygotowaliśmy infografikę obrazującą wybór map w fazie pucharowej (od 1/256 do 1/32 włącznie).

https://i.imgur.com/J2f94cD.png

Oczywiście z okazji wielkiego finału nie może zabraknąć meetupu. Tym razem spotykamy się w Krakowskim lokalu Hevre. Jedną z atrakcji będzie Interaktywny Test Wiedzy o Heroes III, podobno jakąś niespodziankę szykuje również Heroes Orchestra. Główna atrakcja to rzecz jasna livestream z finału.

Dołączcie do wydarzenia by nie przegapić sprzedaży wejściówek!

https://i.imgur.com/UWTJWDQ.png

A jak już o livestreamie mowa to poznaliśmy już skład casterów na finały. Organizator LivingAnarchy wraz z obecnym Wicemistrzem Lechem PS będą dla was relacjonować poczynania graczu. Z kolei hostem transmisji został Fryderyk "Veggie" Kozioł, osoba doskonale znana w środowisku e-sportowym. Zobaczcie film, w którym ogłosił współpracę z Jaskinią Behemota.

https://i.imgur.com/bjkUgEI.png

A na koniec bardzo ciekawy news! Profesjonalna drużyna e-sportowa Devils.one obok dywizji Fortnite i League of Legends otworzyła także dywizję Heroes III i zakontraktowała już dwóch zawodników: Jelen117 oraz Lech PS. Więcej możecie przeczytać w tym artykule.

https://i.imgur.com/z1FZjtQ.jpg

Nikt jeszcze się nie wypowiedział. Napisz pierwszy komentarz!

Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.