Ostatnio na naszym forum

 • error opening file DATARMToHRC.BIN
  Autor: devil1986, napisano 18 kwietnia 2018 Przejdź
 • Zapisane gry w HIII zota Edycja
  Autor: Avatar, napisano 12 kwietnia 2018 Przejdź
 • Pytania i problemy
  Autor: Avatar, napisano 9 kwietnia 2018 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • A cruise
  Autor: GB, dodano 24 kwietnia 2018 Zobacz
 • Wiek Wojen
  Autor: Papapinek, dodano 7 kwietnia 2018 Zobacz
 • Wyspy Śmierci
  Autor: Kamil W., dodano 20 lutego 2018 Zobacz

Nowy, odświeżony serwis Heroes III

, autor: Włodarz Hellburn

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy wam nowe wcielenie serwisu o Heroes of Might and Magic III. Oprócz odświeżonej szaty graficznej, znajdziecie tam również drobną aktualizację merytoryczną: szczegóły dotyczące ustawienia neutralnych armii, dokładniejsze opisanie błędów gry oraz niewyszczególnione dotąd wartości dotyczące punktów ruchu bohatera. To jednak nie wszystko! W najbliższym czasie szykujemy jeszcze jedną, bardziej obszerną aktualizację. Zaglądajcie często! :)

Vandergahast
Chwała!
Tarnoob
Chciałbym tylko zauważyć, że opis rozstawienia jednostek neutralnych wydaje się trochę niekonsekwentny. Najpierw pisze o stosunku punktów życia armii bohatera do tej neutralnej, a w podanym przykładzie jest odwrotnie - liczy się stosunek punktów życia tych centaurów do tych armii bohatera. To dwie odwrotne liczby i dlatego to może być mylące . Nie jestem nawet pewien, czy ten przykład z centaurami jest dobrze przeliczony: 1/1.23 = 0.81, czyli to byłoby 81% i wg tabelki trochę inne rozstawienie.

Hellburnie, oświecisz mnie?
Tarnoob
Jeszcze jedno - zniknął dział "o stronie" z listą autorów i linkiem do archiwum! Moim zdaniem to wielka strata.
Bubeusz
Serwis piękny jest. Moje gratulacje i chałwy. Teraz można się z niego faktycznie czegoś dowiedzieć. Więcej fabuły i kosmosu jeszcze by się przydało :)
Crazy
"O stronie" wylądował w stopce, tak będzie w każdym przerabianym serwisie.
Tarnoob
Crazy, dzięki za info, ale jak widzisz, łatwo to przeoczyć. :-P Przydałoby się to jakoś wyróżnić, np. guzikiem... Na stopkę naprawdę ludzie chyba patrzą mniej niż na menu. Coś w rodzaju ministopki - np. sam link do "O stronie" - mogłoby być bezpośrednio pod menu.
Tarnoob
Bubeusz ma rację, że przydałyby się informacje o samej fabule gry - niechby to chociaż była lista kampanii. Mieściłoby się to w ogólnym dziale "O grze", który jestem skłonny napisać. Ktoś przeciw?
Kastylia
Podoba mi się. Dobra robota :)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.