Ostatnio na naszym forum

 • problem z instalacją succession war
  Autor: maaaradona, napisano 12 marca 2019 Przejdź
 • Template
  Autor: pulek6, napisano 9 marca 2019 Przejdź
 • Problem z dodatkami (Steam)
  Autor: Avatar, napisano 8 marca 2019 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Batory pod Pskowem
  Autor: Mlody, dodano 1 stycznia 2019 Zobacz
 • Nowa wojna światów (by lbyczy)
  Autor: Ibyczy, dodano 1 stycznia 2019 Zobacz
 • 007 Tycek
  Autor: Paweł Bulacz, dodano 1 stycznia 2019 Zobacz

Nowy, odświeżony serwis Heroes III

, autor: Włodarz Hellburn

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy wam nowe wcielenie serwisu o Heroes of Might and Magic III. Oprócz odświeżonej szaty graficznej, znajdziecie tam również drobną aktualizację merytoryczną: szczegóły dotyczące ustawienia neutralnych armii, dokładniejsze opisanie błędów gry oraz niewyszczególnione dotąd wartości dotyczące punktów ruchu bohatera. To jednak nie wszystko! W najbliższym czasie szykujemy jeszcze jedną, bardziej obszerną aktualizację. Zaglądajcie często! :)

Vandergahast
Chwała!
Tarnoob
Chciałbym tylko zauważyć, że opis rozstawienia jednostek neutralnych wydaje się trochę niekonsekwentny. Najpierw pisze o stosunku punktów życia armii bohatera do tej neutralnej, a w podanym przykładzie jest odwrotnie - liczy się stosunek punktów życia tych centaurów do tych armii bohatera. To dwie odwrotne liczby i dlatego to może być mylące . Nie jestem nawet pewien, czy ten przykład z centaurami jest dobrze przeliczony: 1/1.23 = 0.81, czyli to byłoby 81% i wg tabelki trochę inne rozstawienie.

Hellburnie, oświecisz mnie?
Tarnoob
Jeszcze jedno - zniknął dział "o stronie" z listą autorów i linkiem do archiwum! Moim zdaniem to wielka strata.
Bubeusz
Serwis piękny jest. Moje gratulacje i chałwy. Teraz można się z niego faktycznie czegoś dowiedzieć. Więcej fabuły i kosmosu jeszcze by się przydało :)
Crazy
"O stronie" wylądował w stopce, tak będzie w każdym przerabianym serwisie.
Tarnoob
Crazy, dzięki za info, ale jak widzisz, łatwo to przeoczyć. :-P Przydałoby się to jakoś wyróżnić, np. guzikiem... Na stopkę naprawdę ludzie chyba patrzą mniej niż na menu. Coś w rodzaju ministopki - np. sam link do "O stronie" - mogłoby być bezpośrednio pod menu.
Tarnoob
Bubeusz ma rację, że przydałyby się informacje o samej fabule gry - niechby to chociaż była lista kampanii. Mieściłoby się to w ogólnym dziale "O grze", który jestem skłonny napisać. Ktoś przeciw?
Kastylia
Podoba mi się. Dobra robota :)
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.